Domy pro spokojený život

Stavíme vyladěné „Domy s energií“

Promyšlené dispozice

Každý dům na zakázku je vždy prototyp, proto jsme se rozhodli vyladit naše dispozice, které nesou řadu nesporných výhod – máte je teď připraveny na zlatém podnose.

Velké úspory za energie

Od architektonické studie přes projekt, až po kompletní výstavbu včetně vybavení celého domu, vše tak zůstane pod jednou střechou.

S našimi domy si můžete dovolit vyšší hypotéku

Díky našemu unikátnímu propojení technologií získáte vyšší komfort a navíc energiích ušetříte více, než obnáší navýšení hypotéky.

Naše nefér výhody

Malý zvenčí, velký uvnitř!

Otevřený strop, velká okna a navazující terasy, jednotná podlaha, minimální chodba s posuvnými dveřmi a inteligentně vestavěné úložné prostory. Propojujeme několik chytrých prvků a řešení, které podporují vzdušný a větší prostor.

Snadná údržba

Vše je promyšleno tak, ať máte co nejvíce kvalitního prostoru se snadnou údržbou a co nejméně ploch, jako je chodba, technická místnost, obtížně využitelná zákoutí atd..

Kvalita a zdraví domu

Žádná plíseň, spory, ani houby. Naše dřevostavby jsou prodyšné a dýchají, prostředí domu je tak přirozeně zdravé, a příjemné.

Myslíme na naše děti

90% hmoty domu tvoří materiály z obnovitelných zdrojů, které disponují kromě jiného perfektními tepelně-izolačními účinky a dům má extrémně nízkou uhlíkovou stopu.

Příprava na život s elektromobilem

Příchod Škody Enyaq je jasným impulsem, že budoucnost je spojená s elektromobilitou - s naším „Domem s energií“ na to budete připraveni.

Dům LIVEN si na sebe vydělá!

Spočítali jsme, že náš bungalov 4KK v nejlepší konfiguraci vyprodukuje tolik energie, že tím pokryje nejen svou spotřebu, ale za dobu své životnosti i pořizovací náklady, a to díky finančním úsporám za energie a pohonné hmoty.

Jak začít?

Nejdříve doporučujeme pořídit si naši studii domu. Můžete tak s partnerem či partnerkou prodiskutovat vaše potřeby a požadavky, a vyhnout se tak nepříjemným hádkám které mohou v budoucnu nastat kvůli zbytečnostem.

A nebojte se, díru do kapsy Vám to neudělá, do konce prázdnin ji totiž prodáváme za symbolickou cenu 399 Kč.

Reference

„Ten dům jsme řešili před 12 lety. Za tu dobu prošel náročnou zkouškou, protože se nám rodina rozrostla o tři děti, psa a kočku. Jsme velmi spokojeni mimo jiné i s velkými okny, praktickými skříněmi pod schodištěm a především s opravdu chytrým řešením dispozice, kdy jsme prakticky nic za tu dobu nemuseli změnit.“

Tomáš, Hradec nad Moravicí

„Jsem maximálně spokojená. Od té doby co máme novou kuchyň, vaří můj partner víc (možná i lépe) než já :-) Odsud ho při vaření s láskou pozoruji. Spolupráce s vnímavým a zkušeným designerem nám ušetřila spoustu peněz. Všechno je tam, kde potřebuji. Kuchyň je skvěle zpracovaná, podle mých přání a vypadá nádherně."

Hanka, Opava

„Projekt tohoto domu nám maximálně vyhovuje. Před pár lety jsme si pořídili novostavbu, ale koncept Domu s energií nás oslovil natolik, že jsme se na základě vizualizací, rozpočtu a podrobné diskuse rozhodli ten stávající dům prodat a pořídit tento nový, kde je využitý každý centimetr.“

Michal a Andrea, Ostrava

Možnosti výstavby

Výstavba domu od A do Z

Od architektonické studie přes projekt, až po kompletní realizaci včetně nábytku či fotovoltaiky a dotací. Vše tak zůstane pod jednou střechou.

Postavíme / prodáme

Pokud Vám dům nebude po dokončení stavby vyhovovat, dům prodáme a Vám vrátíme peníze. Nemyslíme si však že se to stane.

Nemáte pozemek? Nevadí!

Pokud v majetku nemáte pozemek, stačí nám zadat požadovanou lokalitu a my Vám doporučíme pozemky které budou pro Váš život nejlepší.

Kontaktujte nás

Potřebujte více informací? Zavolejte, napište, nebo nám na sebe nechejte kontakt v jednoduchém dotazníku a my se vám ozveme.